Prázdninový provoz

Prázdninový provoz

Mateřská škola Starý Plzenec bude o prázdninách od 15. 7. 2024 do 16. 8. 2024 uzavřena.

Docházku na červenec a srpen budeme závazně zjišťovat v měsíci květnu.

Za provoz o prázdninách uhradí rodiče 500,- Kč za oba měsíce.

Vážení a milí rodiče,
stejně jako v loňském roce bude i letos v době od 1.7.2024 do 31.8.2024 v hlavní budově mateřské školy probíhat rekonstrukce elektroinstalace a podlah tentokrát v celém 1. patře včetně schodiště směrem k přízemí.
Pro nás to opět znamená kompletní vystěhování dvou tříd, sborovny a technické místnosti, po skončení stavebních prací pak malování, nastěhování a uklízení nejen 1. patra, ale celé budovy.
Provoz MŠ o prázdninách bude v prostorách nového pavilonu (5. třída).
Proto počet přihlášených dětí může být maximálně do 35 dětí.
Chtěli bychom Vás poprosit, kdo máte možnost si nechat své děti doma, abyste zvážili jejich prázdninovou docházku. Vzhledem k situaci zvládneme umístit pouze děti rodičů, kteří nemají jinou možnost hlídání dítěte.
Věříme, že i v letošním roce to s Vaší pomocí zvládneme. Těšíme se na nové prostory a mohu i prozradit, že nejmenší děti přijdou do nové zelené třídy.

Děkujeme za Vaši vstřícnost a pochopení.

S pozdravem Zdeňka Staňková