Docházka o prázdninách

Docházka o prázdninách

Mateřská škola Starý Plzenec bude od 15. 7. 2024 do 16. 8. 2024 uzavřena.

Do 24. května 2024 prosíme rodiče, aby ve třídě svého dítěte závazně nahlásili docházku dítěte o prázdninách.

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO RODIČE

V případě, že jste si zadali trvalý příkaz 500,- Kč na úhradu školného do konce srpna nebo na dobu neurčitou, na červenec a srpen jej prosím zrušte. Museli bychom Vám platby vracet.

Od září 2024 bude výše školného 700,- Kč měsíčně. Trvalý příkaz si zadejte prvně k 15. 9. 2024, poslední k 15. 6. 2025.

V případě docházky dítěte o prázdninách zrušte pouze srpen, školné 500,- Kč uhradíte zadaným příkazem v červenci. Nepřihlášené děti školné nehradí.

Platí i v případě, že docházka bude pouze jeden den.

Nenahlášení docházky v termínu, t. j. do 24. 5 .2024, bude bráno ze strany MŠ jako nezájem o prázdninovou docházku a dítě bude vedeno jako nepřihlášené.
Po výše uvedeném termínu nebude již možné dítě z provozních důvodů dodatečně přihlásit.

Stravné za prázdniny bude vyúčtováno inkasem v září za oba prázdninové měsíce. Z toho důvodu rodiče dětí, které odchází do ZŠ, zruší příkaz k inkasu až od října 2024.

Z důvodu pokračování velké rekonstrukce končí provoz v hlavní budově 28. 6. 2024, přihlášené děti na prázdniny budou docházet do nového pavilonu.

Přejeme všem krásné léto a děkujeme Vám za vstřícnost a spolupráci.

Zdeňka Staňková a kolektiv zaměstnanců školy