Informace k provozu MŠ od 26. 4. 2021

Od 26. 4. 2021 je obnoven provoz ve všech třídách pro všechny děti

• bez omezení počtu dětí ve třídě
  • bez testování dětí.

Pro děti v mateřské škole není povinnost nosit ochranné prostředky k zakrytí úst a nosu, děti budou mít roušky v tašce v šatně pro případ potřeby.

Rodiče a osoby doprovázející děti prosíme o používání respirátoru, dezinfekce při vstupu do školy a zdržování se v prostorách školy a zahrady po dobu jen nezbytně nutnou, tzn. předání dítěte třídní učitelce ve třídě, vyzvednutí dítěte ze třídy.

Těšíme se na Vás.

Zdeňka Staňková