Velikonoční zajíček

Ahoj děti,

blíží se velikonoce a s nimi návštěva zajíčka v naší školce. Je tak trochu smutný, že nemůžete do školky, a tak si pro vás připravil "Zaječí stezku" se spoustou úkolů.

Stezka je připravena po celou dobu velikonočních svátků až do pondělí 5. dubna. Začíná u vrátek před školkou a pokračuje okruhem kolem školky podle fáborků.

Bližší informace o stezce najdete v emailech vašich rodičů.

Sladkou odměnu od zajíčka si můžete vyzvednout ve školce, a to děti ze 3., 5. třídy v úterý 6. dubna, děti z 1., 2.,4. třídy ve středu 7. dubna, vždy od 9 - 11 hodin.

Tak hodně štěstí při plnění úkolů.

Zprávu můžete rozeslat i ostatním kamarádům ze školky, kdyby o ní náhodou nevěděli.

Přejeme vám všem i rodičům krásné prožití velikonočních svátků.

Mějte se hezky a těšíme se na vás na všechny, doufáme, že už brzy.