Uzavření MŠ - rozhodnutí vlády ČR

Vážení rodiče,

mateřská škola je dle usnesení vlády ze dne 26. 2. 2021 uzavřena od 1. 3 . 2021 do 21. 3. 2021.

Rodičům dětí, které mají povinné předškolní vzdělávání, budou každý týden vždy ve středu zaslány materiály na domácí přípravu (kromě týdne od 8. 3. do 12. 3, to jsou jarní prázdniny). Po otevření MŠ prosíme o doložení činnosti za období uzavření MŠ.

Pro děti, které navštěvují AJ doporučujeme zvládnout každý týden jednu novou stránku učebnice, procvičovat učivo on-line dle kódu, procvičovat slovíčka.

Ošetřovné: informace o ošetřovném najdete na oficiálních stránkách ČSSZ. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

V pondělí 1. 3. 2021 ve 12 hodin proběhne v MŠ testování dětí, které přišly ve dnech 22. 2. a 23. 2. do kontaktu s dětmi s pozitivním testem na Covid-19. Rodiče těchto dětí byli v pátek 26. 2. mateřskou školou telefonicky kontaktováni a byl jim zaslán email s informacemi KHS. Jedná se o hromadný odběr zajištěný prostřednictvím výjezdové sanitky Bioptické laboratoře, Plzeň.

Výsledky testování ze dne 1. 3. 2021: u všech 36 testovaných dětí a zaměstnanců na Covid-19 jsou výsledky testů negativní.

Omlouváme se všem rodičům za vzniklé komplikace v pátek 26. 2. při příchodu dětí do MŠ. Informaci o pozitivně testovaných dětech jsme obdrželi ve čtvrtek 25. 2. odpoledne, v pátek 26. 2. ráno řešeno s KHS. Z doporučení KHS vyplynulo, že děti, které přišly do kontaktu s pozitivně testovanými dětmi, musí ihned do karantény. Ostatní děti jsme nemohli přijmout z důvodu nástupu do karantény i pedagogického personálu. 

Děkujeme Vám všem za součinnost a přejeme hodně zdraví.

Za MŠ Zdeňka Staňková 

Sponzoři

 • Finanční dar ve výši 30 000,- Kč na zahradní vybavení.
  -- VZV repase s.r.o.
 • Věcný dar - vánoční jedle.
                                                                                                                                                                                                                                                                                       -- Pan Roman Nezval  
 • Finanční dar ve výši 5 000,- Kč na zakoupení výtvarných pomůcek do 2. třídy.
  -- Paní Linda Žlábková
 • Peněžní příspěvek ve výši 1 000,- Kč na zakoupení odměn pro děti v soutěži ve sběru kaštanů a žaludů.
  -- Myslivecký spolek Starý Plzenec
 • Finanční dar ve výši 1 000,- Kč - školní potřeby.
  -- Paní Martina Kaslová 
 • Všem rodičům za pravidelné dodávání papírů, pastelek a drobných dárků.
 • Věcný dar - zemní práce, úprava zadní části zahrady.
  -- Pan Radek Nápravník
 • Dotace ve výši 12 500,- Kč.
                                                                                                                                                                                                             -- Město Starý Plzenec
 • Finanční dar ve výši 4 000,- Kč.
  -- Paní Veronika Nová  
 •