Omezení provozu MŠ

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a z důvodu nedostatku pedagogického personálu omezujeme provoz mateřské školy od 23. 2. 2021 do odvolání.

Žádáme rodiče, kteří mohou, aby nechali své děti doma. U dětí s povinným předškolním vzděláváním bychom chtěli zachovat dopolední výuku, kdo by mohl si děti vyzvedávat po obědě, budeme rádi.

Mateřská škola přistoupila k preventivním opatřením kvůli nynější situaci ohledně onemocnění Covid-19. Důvodem omezení provozu jsou organizační příčiny, které znemožňují řádné poskytování předškolního vzdělávání v běžném provozu – nemoc, karanténa, OČR zaměstnanců mateřské školy.

Omezení provozu bylo oznámeno zřizovateli školy.

Karneval plánovaný na středu 24. 2. přesouváme, náhradní termín sdělíme.

Děkujeme za vstřícnost.

Zdeňka Staňková a kolektiv MŠ