Vánoční prázdniny 20

Mateřská škola bude o vánočních prázdninách od 23. 12. 2020 do 31. 12. 2020 uzavřena.

V novém roce se sejdeme v pondělí 4. 1. 2021.

Rušíme fotografování dětí plánované na 2. 12., posouváme na leden, únor??? Uvidíme...

Z důvodu epidemiologických opatření neplánujeme společná předvánoční setkání s rodiči.

Tradiční předvánoční akce s dětmi proběhnou dopoledne (viz. akce listopad, prosinec):

• Mikuláš ve školce
  • Rozsvícení vánočního stromu s betlémem
  • Vánoční nadílka

Milí rodiče,

děkujeme Vám za spolupráci, pomoc a pochopení při řešení neobvyklých situací, které jsme museli v tomto roce všichni zvládat. Budeme věřit, že se vše zase k lepšímu obrátí...

Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a pohody do Nového roku 2021.

Za celou MŠ Zdeňka Staňková