Rozhodnutí o obnovení provozu MŠ

s ohledem na zlepšující se epidemiologický stav a po projednání se zřizovatelem školy Městem Starý Plzenec Vám oznamuji, že 25. 5. 2020 bude obnoven provoz naší mateřské školy v omezeném režimu, a to do 30. 6. 2020.

Provoz upraven od 7.00-16.00 po dobu mimořádného opatření.

První den při nástupu do MŠ odevzdají rodiče závazně přihlášených dětí řádně vyplněné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění – z webových stránek se dá stáhnout – odevzdají při předání dítěte učitelce. Bez tohoto prohlášení nemůže být dítě přijato. Zákonný zástupce poučí své dítě o nutnosti dodržovat zásady osobní hygieny

Dítě bude mít polštář, vyprané a vyžehlené ložní prádlo a pyžamo, do šatny jen nezbytně nutné oblečení na jeden den (náhradní oblečení, bačkory, gumovky, pláštěnka) – při odchodu z MŠ si vždy oblečení z polic bude odnášet – šatna se bude každý den dezinfikovat.

Dítě bude mít každý den připravený vlastní označený batoh se třemi rouškami v sáčku a jedním sáčkem na použité roušky (v případě potřeby),  s jednou lahví s pitím na pobyt venku – taktéž dobře označenou, (i tento batoh budou nosit rodiče denně domů a věci v něm obměňovat).

Hračky ani plyšáci z domova nebudou v této době povoleny – ochrana zdraví dětí.

Prázdninový provoz bude v červenci od 1. 7. do 10. 7. 2020 a v srpnu od 17. 8. do 31. 8. 2020. V období od 13. 7. do 14. 8. 2020 bude mateřská škola uzavřena.

Připomínám jen, že ve čtvrtek 21. 5.  a v pátek 22. 5. v době od 8 - 12 hod. si rodiče vyzvednou všechny věci dětí ze školky (rodiče informováni SMS zprávou), platí i pro rodiče dětí přihlášených na omezený provoz. Zároveň si rodiče domluví prázdninovou docházku dítěte.

V pátek odpoledne bude provedena celková dezinfekce školy.

Za kolektiv MŠ

Zdeňka Staňková