Oznámení o u zavření školy

Z důvodu vysokého počtu onemocnění dětí (65%) akutními respiračními chorobami bude Mateřská škola Starý Plzenec, příspěvková organizace v době od 27. 2.  do 6. 3. 2020 uzavřena.

Uzavření školy bylo projednáno s KHS Plzeň a se zřizovatelem školy, Městem Starý Plzenec.

Oznámení o přerušení provozu je sděleno rodičům prostřednictvím webových stránek školy a vyvěšením plakátů na desce školy.

Potvrzení o ošetřovném pro rodiče se vydává na speciálním formuláři ČSSZ "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení - školy".

Formulář je k dispozici u vedení školy, které Vám uzavření školy potvrdí.