AKCE

Akce - květen 21

11.5.   AJ – pro přihlášené předškoláky (dopoledne)

12.5.   Fotografování dětí – od 8 hodin

18.5.   AJ – pro přihlášené předškoláky (dopoledne)

19.5.  Perníková olympiáda

Již tradiční dopoledne plné sportování a zábavy. Sladké odměny, diplomy, perníkové medaile.

Trénujeme běh (vzdálenost cca 50 m), skok do dálky, hod míčkem, jízdu na odrážedlech.

V perníkové chaloupce uloupíme pár perníčků od Ježibaby.

Informace v šatnách dětí.

Nutné sportovní oblečení a sportovní obuv, tričko v barvě své třídy.

V případě nepříznivého počasí náhradní termín 20.5.

25.5.  AJ – pro přihlášené předškoláky (dopoledne)

28.5.  Karneval v pohádce - oslava Dne dětí na hřišti.

Pohádkové dopoledne zakončené diskotékou. Připravte dětem masku pohádkové bytosti jako na karneval.

Cestou z pohádky do pohádky se dostaneme do královského paláce, kde si užijeme pravý pohádkový karneval s přehlídkou masek, soutěžemi a tombolou.